Navijáky na hadice ELAFLEX

Mnoho možností – modulárne navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim požiadavkám

Sortiment sa rozšíril o hadicové navijáky, ktoré sú vyrobené na mieru a z vlastnej výroby ELAFLEXU. Hadicové navijáky sú vybavené s hadicami, spojkami a tankovacími pištoľami spoločnosti ELAFLEX, dodávanými ako kompletné balenie.

Tieto navijáky sa bežne používajú pre terminály, cestné tankery, stacionárne alebo mobilné tankovanie. Sú vyrábané podľa známeho vysokého štandardu kvality ELAFLEX, sú v súlade s predpismi CE a spĺňajú európske normy v oblasti zdravia, bezpečnosti a životného prostredia.

Typy hadicových navijakov sú k dispozícii s rôznymi systémami navíjania: manuálne – pružinové – motorizované (elektrické, hydraulické alebo pneumatické). Vhodný pre širokú škálu médií, napr. benzín, nafta, letecké palivá, roztok močoviny (AdBlue®), detergenty, rozpúšťadlá, oleje, voda, plyny a ďalšie.

Môžu byť skonštruované tak, aby pojali hadice od DN 13 do 200 a akejkoľvek dĺžky. V závislosti od konfigurácie hadice a dostupného priestoru sú všetky verzie hadicových navijakov plne prispôsobiteľné rozmermi, farbami, materiálmi a umiestnením tak, aby vyhovovali špecifickým požiadavkám zákazníka.

Pre viac informácií kontaktujte Spoločnosť GIA Slovakia spol. s r.o.:

Email : bohunsky@gia.sk

Telefónne číslo: +421 903 488 443